Fox Life Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fox Life Serbia

Dobrodosli na prvi srpski forum
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Just Shoot Me (Slobodni strelci)

Ići dole 
AutorPoruka
¿coka?
Admin
Admin
¿coka?


Broj poruka : 616
Datum upisa : 01.09.2010

Just Shoot Me (Slobodni strelci) Empty
PočaljiNaslov: Just Shoot Me (Slobodni strelci)   Just Shoot Me (Slobodni strelci) Icon_minitimeSre Sep 01, 2010 9:07 pm

Just Shoot Me (Slobodni strelci) 4a7dc12f4c90b-just_shoot_me

Priča:

Nominovana za šest nagrada Emi i pet nagrada Zlatni Globus (uključujući i najbolju komediju), "Slobodni strelci" je kritično priznata komedija o grupi ljudi koja nam dolazi od višestrukog dobitnika nagrada, pisca i producenta Stivena Levitana.

Postavljena u uredničkoj kancelariji imaginarnog modnog časopisa "Blush" u Njujorku, "Slobodni strelci" prate živote koloritne ekipe u časopisu koja uključuje Maju Galo, ozbiljne novinarke u misiji da promeni "paperjasti" ton izdanja uprkos naporima njenog oca, izdavača "Blush", Džeka Galoa koji nastavlja da brine samo o rezultatima i stvarima koje on smatra da žene žele. U ekipi su takođe i urednik odeljka za lepotu i modu Nina Van Horn, veoma živa i neurotična bivša manekenka; fotograf "Blaša" sa strahom od ulaska u vezu, Eliot Dimauro, i Džekov šaljivi i gladan moći asistent, Denis Finč.
Nazad na vrh Ići dole
https://foxlifeserbia.serbianforum.info
 
Just Shoot Me (Slobodni strelci)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Just Shoot Me ili Spin City?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fox Life Serbia :: Ostalo :: Ostale serije :: Just Shoot Me-
Skoči na: